Відео EMDR сесії за темами
01 EMDR сесія по стабілізації емоційного стану

Вам підходить відео EMDR сесія по стабілізації емоційного стану, якщо з Вами нещодавно сталася неприємна ситуація, яка турбує Вас, яку Ви не можете відпустити та подумки повертаєтесь до неї знову та знову.

EMDR сесія в записі дозволяє Вам в комфортному для Вас режимі та у зручний для Вас час опрацювати будь-яку ситуацію, що сталася з Вами.

Відео EMDR сесія - це безпечний, швидкий, ефективний спосіб заспокоїтись, стабілізуватись та подолати стрес.

Як це працює?
 • Після оплати відео EMDR сесії, перед початком перегляду я зв’язуюсь з Вами, пояснюю як використати запис, відповідаю на Ваші питання та допомагаю визначитись з мішенню.
 • Ви переходите за посиланням, яке отримуєте на пошту після оплати та починаєте перегляд відео.
 • Повторюєте за мною чіткі інструкції та отримуєте результат.

Все це можливо завдяки протоколу який використовується в відео та який має високу ефективність підтверджену багатьма дослідженнями.

В результаті
 • Ви опануєте свої емоції та заспокоїтесь, повернете собі взважений та гармонійний стан.
 • Ваше ставлення до себе зміниться на краще та рівень впевненості в себе стане вищим.
Вартість 800 грн Пройти EMDR сесію

Разом з відео сесією Ви отримаєте відео урок, який допоможе зрозуміти, як це коли Ви контролюєте свої емоції, а не вони вас.

 • Також Ви дізнаєтесь, чому так важко розуміти свої емоції?
 • Що впливає на те що ми виходимо з себе та втрачаємо контроль над емоціями або навпаки відчуваємо апатіюта млявість?
 • Навіщо нам потрібні емоції?
 • Як навчитись розуміти себе та допомагати собі заспокоюватись коли емоційно важко?

02EMDR сесія по роботі з психологічними кордонами

Вам підходить відео EMDR сесія по роботі з психологічними кордонами якщо кожного разу коли Ви намагаєтесь відстояти себе та свої права у Вас це погано виходить, та Ви відчуваєте почуття сорому, провини, страху та Ви хотіли б щоб наступного разу це нарешті сталося по іншому.

Наприклад 1

Начальник знову попросив Вас затриматись та зробити за когось безкоштовну роботу за Вашу колегу, а Ви знову погодились, хоча обіцяли собі такого більше не робити.

Наприклад 2

Ви давно хотіли попросити підвищення, тому що знаєте, що свою роботу робите гарно та заслуговуєте на це, але кожного разу від одної думки про це стає погано, та все знову відкладається до іншого разу, який так і не настає.

EMDR сесія в записі дозволяє Вам в комфортному для Вас режимі та у зручний для Вас час опрацювати будь-яку ситуацію, що сталася з Вами, де Вам не сподобалось як Ви себе відстояли.

Відео EMDR сесія - це безпечний, швидкий, ефективний спосіб почати зміни звичних дезадаптивних патернів, що відповідають за ваше вміння відстоювати себе та позбутися відчуття страху, провини, сорому та інших почуттів, які заважають обирати себе та відмовлятися від того, що Вам не потрібно.

Вартість 800 грн Пройти EMDR сесію
В результаті сесії

- Ви зміните негативні думки про себе, які впливають на Ваш емоційний стан та змушують відчувати себе невпевнено у питаннях захисту себе та своїх кордонів на позитивні, підтримуючі думки,

- та здобудете внутрішніх сил для отримання бажаного та захисту себе та своїх інтересів у майбутніх ситуаціях.

Разом з відео сесією Ви отримаєте відео урок про психологічні кордони, який допоможе дізнатись:

 • Що таке психологічні кордони?
 • З чого вони складаються та як формуються?
 • Чому для деяких людей важко відчувати свої кордони?
 • Які ознаки здорових психологічних кордонів?
 • Як перевірити чи все добре у мене з кордонами?
 • З чого потрібно почати, якщо з психологічними кордонами "так собі"?

03EMDR сесія по роботі з вмінням звертатись за допомогою

Вам підходить відео EMDR сесія по роботі з вмінням звертатись за допомогою якщо у Вас є звичка все тягнути на собі та думка звернутись за допомогою до інших кожного разу викликає у Вас неприємні почуття серед яких можуть бути: огида, почуття сорому, страху. Якщо Ви знову та знову робите «все сама», але при цьому відчуваєте роздратування та злість.

EMDR сесія в записі дозволяє Вам в комфортному для Вас режимі та у зручний для Вас час змінити Ваше ставлення звернення за допомогою.

EMDR сесія в записі дозволяє Вам в комфортному для Вас режимі та у зручний для Вас час опрацювати будь-яку ситуацію, де Ви знову все тягунули на собі, тому що думка про допомогу більш неприємна.

Як це працює?
 • Після оплати відео EMDR сесії, перед початком перегляду я зв’язуюсь з Вами, пояснюю як використати запис, відповідаю на Ваші питання та допомагаю визначитись з мішенню.
 • Ви переходите за посиланням, яке отримуєте на пошту після оплати та починаєте перегляд відео.
 • Повторюєте за мною чіткі інструкції та отримуєте результат.

Все це можливо завдяки протоколу який використовується в відео та який має високу ефективність підтверджену багатьма дослідженнями.

В результаті
 • позбавитись токсичних відчуттів сорому, провини, страху які заважають Вам звертатись за допомогою та змушують кожного разу тягнути все на собі самостійно, "даруючи" злість та відчуття ізоляції.
Вартість 800 грн Пройти EMDR сесію

Разом з відео сесією Ви отримаєте відео урок, який допоможе дізнатись, чому важко звертатись за допомогою та:

 • Ви зробите невеличку вправу, яка покаже, що заважає просити допомоги саме вам.
 • Дізнаєтесь які страхи є основними в питанні звернення за допомогою
 • Звідки вони беруться ?
 • Як можна за допомогою EMDR, доказового методу психотерапії позбутися страхів та неприємних відчутів, повʼязаних з тим щоб звертатись за допомогою?
 • З чого треба почати вже зараз?
Анкета
Поділитися враженнями

Для Вашого комфорту залишу Вам питання, на які бажано відповісти:

Як змінився Ваш стан після сесії?
Чим вам була корисною сесія?
Чи рекомендували би пройти цю сесію іншим, кому потрібна допомога в цій темі?
Чи були корисні інсайти відносно Вашої ситуації під час сесії якими Ви хотіли б поділитись?
Бажаєте залишити відгук?

Будь ласка, заповніть форму. Ваш зворотній зв'язок дуже важливий для мене.

Залишити відгук
Відгуки
Відгуки Клієнтів

Щойно зробила сессію. Влітку пійшла з роботі. Та увесь цей час відчувала якийсь тягар стосовно цієї ситуації. Під час сессії після першого сету почало підташнювати, після другого розболілася голова.

Доброго дня. Я щойно попрацювала зі своєю мішенню. Формат запису дуже сподобався, все відбувалося як вживу з Вами. Від відчуття "Я лох і не можу досягти успіху" дійшла до "Я супер стар і можу досягти успіху".

Закінчела сессію. Почуваю себе дуже спокійною. Було важко робити рухи руками але вже в самому кінці все змінилося. Дякую, що поділилась, мені ще треба час для інтеграції однозначно.

Доброго ранку!!!!
Дякую, Оксанко!
Дуже круто працює.

Це так надихає. Слава Богу, що є така методика. А тут ще й сама сессія, я пока в шоці від всього цього, я в приємному і несподіванному шоці.

Я завершила сессію. Зараз коли дивлюсь на ту ситуацію в минулому, то думка про те, що нічого трагічного в тій ситуації немає. Зараз більше на це дивлюся, я просто на досвід

Я тільки частинку інтенсиву пройшла, але вже точно можу сказати, "Це скарб!". Якщо врахувати, що у Вас майже немає віних віконець, то з такими сессіями в записі можно самостійно пропрацювати

Я зробила. Дакую. Я дійсно відчула позитивні відчуття і себе собою, а не комком стресу. повернулась в своє тіло, спокійно зараз, дякую.

Отримала сертифікат по навчанню. Ще одне досягнення з Вашою допомогою. Дякую. Це було одне з найскладніших у емоційному плані навчань, яке я відклала більше 5 років

Я не знаю як це працює, але працює однозначно

Дякую!

Я зв'яжуся з Вами найближчим часом