Індивідуальна EMDR терапія
Індивідуальна EMDR терапія

Це партнерство психотерапевта та клієнта направлене на вирішення запиту кієнта.

Мета та тривалість терапії визначається спільно з клієнтом на перших сесіях.

На перших 2-3 зустрічах ми з Вами знайомимось, проводимо діагностику та разом складаємо план терапапії для вирішення Вашого запиту.

Подальші сесії присвячуються роботі за планом терапії. По закінченню цього етапу у Вас буде повне уявлення про природу проблем, з якими Ви зівштовхнулися, а також відбудеться зниження тривоги, зникнення тілесних і психосоматичних реакцій, таких як панічні атаки, безсоння, заїкання, мігрень, кому в горлі та інше. Підвищиться впевненість в собі та зявиться нова оцінка подій Вашого життя.

‌Ефективність EMDR доведена в багатьох клінічних дослідженнях (посилання https://www.emdr.com/research-overview/), це модальність рекомендована ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров'я) як рішення номер один у терапії травми та посттравматичного стресового розладу (ПТСР).

‌Метод практично не має протипоказань, дозволений при вагітності, високо ефективний при тривожно-депресивних розладах, ПТСР, фобіях, аб'юзивних відносинах, залежностях, розладах привязаності і самооцінки, для опрацювання негативних сценаріїв у стосунках.

Тривалість консультації - від 60 до 90 хвилин
Вартість - 2400 грн / 60 євро

Залиште свою заявку заповнивши форму. Отримавши заявку, я зв'яжусь з вами. За наявності вільних місць ми домовимося про першу зустріч. За їх відсутності я запропоную вам на Ваш вибір: лист очікування або рекомендації будь-кого з моїх колег, у кого зараз є для вас вільне місце.

Запис до листа очікування на
індивідуальну терапію
З яким запитом хотіли би попрацювати?
Чи зверталися Ви раніше за психологічною допомогою?
Дякую!

Я зв'яжуся з Вами найближчим часом